5 השלבים ליצירת נוכחות דיגיטלית בולטת

השנה האחרונה לימדה אותנו שמרבית מערכות היחסים נוצרות ברשת. וכדי שנעשה זאת נכון ומדויק חשוב קודם כל להתחיל עם נוכחות דיגיטלית בולטת וזכירה.

אלו הם 5 השלבים ליצירת נוכחות דיגיטלית בולטת.

1. דיוק מטרות

השלב הראשוני אולי ישמע לחלקכן משני, אבל האמת היא שדיוק המטרות בשיווק דיגיטלי הוא הבסיס האיתן שחשוב לכל עסק להבין עם עצמו. ברגע שנדייק ונדע מה המטרה שלנו, יהיה לנו יותר קל לבצע את המשימות בדרך למימוש אותן מטרות. האם אנחנו רוצים לייצר טראפיק לאתר/ לבלוג/ לפיד העסקי שלנו בפייסבוק או באינסטגרם, לקדם הרשמות לסדנאות, וובינרים, למכור מוצרים דיגיטליים וכיו"ב.

2. ויז'ואל

אנחנו חיים בעידן ויזואלי לחלוטין וספק אם נעצור להעמיק במודעה שלא מלווה בתמונה או גרפיקה כלשהי. זה ה- Stooping Power שלנו בכל מודעה או פוסט, לכן, ישנה חשיבות רבה במתן דגש לשפה הגרפית של העסק, חשוב לשים לב לאסתטיקה, לייצר נוכחות שמתאימה למותג ולדבוק בה בכל הפרסומים, כך שתהיה לעסק נראות ושפה אחידה משלו, בכל המדיות.

3. תוכן

זה יכול להישמע קלישאתי אבל התוכן הוא המלך!👑 בנוסף לנראות הויזואלית בשנים האחרונות הרשת עברה שינויים ולא מספיק להעלות תוכן יפה" ריק מתוכן", יש חשיבות רבה ליצירת תוכן מעניין שמעניק ערך לעוקבים וללקוחות שלכן. נסו לחשוב מה הלקוח שלכן רוצה לקבל מכן מעבר לשירות, ומה הערך המוסף שהוא מקבל מלעקוב אחר התוכן שלכן.
תוכן בעל ערך יגרום לעוקבים שלכן לציפייה וסקרנות וכך הם ישובו לבדוק מה חדש אצלכן בעמוד, באתר או בבלוג. 

4. עקביות

תספקו לעוקבים וללקוחות שלכן את הערך לו הם מצפים בעקביות. קבעו לכן ימים קבועים בשבוע בהם אתן מפרסמות פוסטים, כתבות לבלוג, אל תיעלמו מהרשת, גם אם לעיתים מרגיש שאיש לא קורא את התוכן שלנו, האמת היא שברגע שתשדרו עיקביות עם ערך זה יעורר אצל ה"עוקב הפוטנציאלי" עניין וסקרנות שבסופו של דבר יגרום לו להישאר. דאגו לעדכן על בסיס יומי מה קורה איתכם ועם העסק בערוצים הפחות רשמיים ומוקפדים, כמו בסטורי.

5. מעורבות

אינטראקציה היא לגמרי שם המשחק. זה הפידבק שאותו תקבלו מקהל העוקבים שלכן, זו מערכת היחסים ביניכן לבינם. ניתן ליצור מעורבות באמצעות פוסטים מעוררי רגש, שיתופים אותנטיים, אתגרים ודילמות מתוך העסק שלכן. התייעצו איתם, שאלו את דעתם והתעניינו בהם. גם פעילויות נושאות פרסים יסייעו בהגברת המעורבות מצידם. וכמובן, לא פחות חשוב, להניע לפעולה בצורה ברורה ופשוטה, בזכות הצעת הערך שלכן.
בעולם שבו הכל קורה בדיגיטל, הנוכחות שלנו מוכרחה להיות בולטת וזכירה כדי שיעקבו אחרינו, יפתחו אהדה וחיבור למותג שלנו ובסוף גם יקנו מאיתנו.

מחכה לפגוש אתכם ברשת 😉

>> אם אתם מרגישים שלנכסים הדיגיטליים שלכם חסר משהו כדי לבלוט ולהגביר את המודעות למותג-
החבילה הזאת בשבילכם!

שיתוף:

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest

פוסטים נוספים

האם יש לך את האומץ לגדול?

תקופת "אחרי החגים" כבר ממש כאן ועכשיו הוא הרגע הנכון ליישם את כל ההבטחות והתכניות שהצבנו לעצמנו עם בוא השנה החדשה. אך רגע לפני שנצלול לשגרת העבודה, נשאל את עצמנו שאלה אמיצה במיוחד: האם יש לי את האומץ לגדול?

לקריאה »
דילוג לתוכן