האם יש לך את האומץ לגדול?

תקופת "אחרי החגים" כבר ממש כאן ועכשיו הוא הרגע הנכון ליישם את כל ההבטחות והתכניות שהצבנו לעצמנו עם בוא השנה החדשה. אך רגע לפני שנצלול לשגרת העבודה, נשאל את עצמנו שאלה אמיצה במיוחד: האם יש לי את האומץ לגדול?

במסגרת תהליכי ליווי עסקיים שאני מקיימת עם לקוחותיי, גיליתי שחלקן נמנעות מגדילה בגלל מחשבות מעכבות, אמונות עצמיות מגבילות או חששות עסקיות קיומיות. פרמטרים, שאולי נמצאים באזור הלא מודע שלנו, אך בעלי השפעה רבה על יכולת התכנון והראייה שלנו לגבי צמיחה.  
כדי לענות באומץ ובכנות על השאלה הזאת, אני ממליצה לך לשאול את עצמך שתי שאלות עיקריות:

מה יקרה אם העסק כן יגדל?
האם תצטרכי לוותר על משהו כדי שזה יקרה, האם תצטרכי להתמודד עם מטלות מסוימות שחששת מהן, האם זה יאלץ אותך לשנות הרגלים, האם זה סותר את מה שאת חושבת על עצמך ועל העסק, מה תרוויחי מזה וכדומה.

מה יקרה אם העסק לא יגדל?
האם תצטרכי לוותר על חלומות ושאיפות, האם זה ימנע ממך מלהיכנס לאזור ה"לא נוח" שאת חוששת ממנו, האם תצטרכי להתמודד עם הפחד מכישלון וכדומה.

לאחר שתביני מה עלול לעצור אותך, מה תצטרכי להשאיר מאחור ומה תרצי לאמץ לעתיד – כל שנותר הוא ליישם את הכלים הנכונים שיעזרו לך לגדול.

מצרפת עבורך את שלושת הכללים הבסיסיים שמנחים אותי בתהליכי הליווי:

1. תכנית עבודה מסודרת – אם זה לא כתוב, זה פשוט לא יקרה.
התחילי בכתיבת המטרות והיעדים העסקיים שלך ומפי את המוצרים והשירותים שאת מציעה, תוך התייחסות לצפי הכנסות מכל אחד מהם. לאחר מכן, בדקי מהן הפעולות הנחוצות להשגת המטרות שהצבת.
לסיום, העלי את כל המידע לתכנית עבודה שנתית – לחצי כאן לקבלת טמפלייט לבניית תכנית עבודה שנתית מתנה!

2. לקחת עזרה
הסירי מעלייך את המחשבה לפיה את חייבת להיות טובה בהכל ודעי להשתמש בעזרה מקצועית במקומות שבהם את מרגישה פחות בנוח. אל תתני לעסק שלך לדשדש בגלל שאינך שוחה בעולם השיווק או בעולם הפיננסי… למרות שזוהי הוצאה כספית, עזרה מקצועית היא דווקא הפרמטר שיסייע לך להתפנות לדברים שאת מצטיינת בהם וכך גם להגדיל את ההכנסות.

3. גמישות!
אל תוותרי או תשני את המטרות שהצבת לעצמך אבל היי גמישה בדרך להגיע אליהם.
שגרת חיינו כבעלות עסקים מלאה באירועים לא צפויים ומהמורות בדרך שעלולות להסיט אותנו מהתכנית הכתובה. לכן, בעת הצורך, גלי גמישות ומצאי את הדרכים הנוספות והיצירתיות להשגת המטרות.

בהצלחה!
מחכה כבר לשמוע כיצד הצלחת לשנות הרגלים, לכבוש את כל היעדים והמטרות ולהגדיל את העסק שלך.
עכשיו, כל שנותר לך הוא להכניס את כל המרכיבים לתכנית עבודה שנתית מסודרת וישימה בקובץ שהכנתי עבורך.
לקבלת טמפלייט לתכנית עבודה שנתית לחצי כאן >

שיתוף:

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest

פוסטים נוספים

דף נחיתה אפקטיבי ומוכר

דף נחיתה הוא עמוד אחד שאליו אנחנו מפנים לקוחות פוטנציאליים, מטרתו לעניין את הגולש במוצר או שירות ספציפי ולהניע אותו לפעולה אחת ויחידה: לבצע רכישה, להשאיר פרטים או ליצור איתנו קשר.

לקריאה »
דילוג לתוכן